1.       W związku z dniem modlitwy za Kościół na Wschodzie dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na ten cel.

2.       W okresie Adwentu codziennie odprawiane są Roraty. Spowiedź przedświąteczna odbędzie się 22 grudnia w sobotę. Bardzo proszę o pomoc przygotowania posiłku dla księży w tym dniu.

3.       Spotkanie kandydatów do bierzmowania dzisiaj po mszy św. o godz. 12:00 w kościele w Udaninie.

4.       W sprzedaży są świece Caritas jako pomoc świąteczna dla ubogich rodzin w cenie mała 5 zł, duża 12 zł.

5.       Piekary. Niedawno poszczególne części ołtarza zostały odnowione, których koszt wyniósł 40.618 zł. Dzięki dotacji od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków otrzymaliśmy 20.000 zł i z Urzędu Marszałkowskiego również 20.000 zł zostało wypłacone konserwatorowi Marcinowi Furykiewiczowi. Potrzebny jest jeszcze wkład 618 zł od parafian.

6.       Udanin. Proszę parafian z Dziwigorza o zaopatrzenie kościoła w choinki dwie duże do ołtarza głównego i dwie małe do szopki. Dziękuję za ostatnie wpłaty na remont kościoła.

7.       Zapowiedź przedmałżeńska 3: Kamil Gniecki z Bartoszówka i Justyna Ślęzak z Mrowin.

8.       Sprzątanie kościoła: Udanin:Piekary: Grażyna Ślusarz. Lusina: Krystyna Zimnowoda, Beata Pyrdziak, Maria Wierzbicka.

Niebezpieczeństwo jogi