1.Zapowiadana uroczysta msza św. w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę odbędzie się dzisiaj w kościele w Udaninie o godz. 12.00. Z polecenia Biskupa Świdnickiego wynika, żeby w każdym kościele o godz. 12.00 były dzwony z tej okazji.

2. Udanin. Kolejna zbiórka pieniędzy na remont wieży odbędzie się w dniach 14-15 listopad.

3. Dyrekcja, rada Rodziców, Społeczność Uczniowska Szkoły Podstawowej w Udaninie zaprasza na uroczyste obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości dzisiaj w szkole od godz. 15.00. szczegóły w gablotce parafialnej.

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w następną niedzielę po mszy św. o godz. 12:00 w kościele w Udaninie.

5. Proszę ponownie o pomoc w porządkowaniu terenu przy domie katechetycznym i plebanii.

6. Sprzątanie kościoła: Udanin: Feliksa i Agnieszka Jurek, Beata Śniatała. Piekary: Czesława Gądek. Lusina: Grażyna Lipińska, Stanisława i Magdalena Niemiec.