1.       Z okazji Światowego Dnia Misyjnego na tacę złożono pieniądze i przekazano na ten cel. Bóg zapłać ofiarodawcom.

2.       Dzisiaj z okazji X Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym przed kościołem odbędzie się zapowiadana zbiórka pieniędzy.

3.       Przy wyjściu z kościoła dostępne są jeszcze kartki na wypominki i deklaracje opiekuna grobu. Przypominam o wnoszeniu opłaty za groby.

4.       W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św., także odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Chorych z Lusiny i Bartoszówka odwiedzę wyjątkowo w środę a chorych z Piekar w sobotę ok. godz. 10.

5.       Niestety nikt nie zgłosił się z dzieci, młodzieży do stworzenia róży różańcowej. Ponawiam apel.

6.       Udanin. Serdecznie dziękuję trzem panom, którzy opłacili i zamontowali dodatkowe oświetlenie doświetlające ołtarz główny wraz z obrazami. Dziękuję również piętnastu osobom, które poczuły odpowiedzialność za cmentarz i zechciały przyjść i go posprzątać. Proszę członków rady parafialnej i Akcji Katolickiej o dyżur przy bramie cmentarza w celu umożliwienia przyjezdnym gościom wypełnienie deklaracji grobów i złożenia ofiary na utrzymanie cmentarza. Po 10 listopada odbędzie się kolejna zbiórka funduszy na remont wieży kościoła.

7.       Piekary. Członkinie Róż Różańcowych proszone są przez Zelatorki o uregulowanie zaległych składek, za które zostaną zakupione świece ołtarzowe oraz figura św. Jana Pawła II.

8.          Proszę ponownie o pomoc w porządkowaniu terenu przy kościele, domie katechetycznym i plebanii.

9.       Lusina. W Uroczystość Wszystkich Świętych będą zbierane do puszek pieniądze za wywóz nieczystości z cmentarza. Śmieci, które są zbierane do dodatkowego dużego kontenera na czas sprzątania nagrobków. Członkowie rady parafialnej będą stali przed kościołem oraz przy bramie wejściowej na cmentarz. Proszę wszystkich i tych, którzy już wpłacili opłatę roczną za grób. Ponadto w tym dniu przy bramie na cmentarz będą dostępne deklaracje, które będzie można na miejscu wypełnić. Dotyczy to osób miejscowych i zamiejscowych, które będą odwiedzały swoich bliskich na cmentarzu.

Sprzątanie kościoła: Udanin: Małgorzata Jurczak, Władysława Kłosińska, Teresa Skalska. Piekary: Bożena Dyrkacz. Lusina: Małgorzata Bojczuk, Agata Podsiedlik, Agnieszka Ciarkowska. Ofiara na kościół: Stanisława Flaman, Jan Bojczuk.

Piątek, III Tydzień Wielkanocny